Діяльність Організації

«Аматорська Танцювальна Ліга»

Положення

Членом «Аматорської Танцювальної Ліги» (АТЛ) може стати громадянин України (UA), або іншої країни починаючи з 8-ми років.

Отримати  посвідчення  фахівця  «АТЛ»  може громадянин  України,  іноземці  інших країн починаючи з 16-ти років, заповневши   заяву   і  пройшовши  співбесіду або іспит.

Підтримуючи  танцювальну   підготовку та  справедливі  змагання,  принцип  повної  незалежності  суддівства і професіоналізм  у  всіх  сферах  діяльності  організації ..

Для вступу в «АТЛ» необхідні:

— Фото 3 х 4 (кольорове);

— Заява встановленого зразка;

— Оплата вступного внеску.

Членський річний внесок в «АТЛ» для всіх, незалежно від профілю (танцюрист, суддя, керівник колективу, тренер, фахівець іншого профілю), становить за рік внесок встановлений організацією. .

Оплата членського внеску для членів «АТЛ» здійснюється до 1-ого січня наступаючого календарного року, для вступників — в день оформлення.

 У разі несвоєчасної оплати річного членського внеску фахівцями участь в освітніх програмах і заходах організації на пільгових умовах призупиняється і поновлюється з моменту поновлення членства.

Після вступу в «АТЛ»:

— Танцюристам-медалістам і танцюристам класу «N», «Е», «D», «C», «B», «A», «S» видаються залікові книжки «АТЛ» встановленого зразка;

— Фахівцям (керівникам, тренерам, суддям, фахівцям іншого профілю) видаються посвідчення фахівців «АТЛ» встановленого зразка.

Танцюристам, яким не виповнилося 8-ми років, видаються залікові книжки «АТЛ» встановленого зразка та оплати членського річного внесків у розмірі 50% (згідно законодавства України про громадські об’єднання) для участі в змаганнях і медальних заліках «АТЛ». Необхідно наявність фотографії, заява про вступ не потрібно.

При досягненні 8-ми років сплачується повна сума встановлена Організацією, при несвоєчасній оплаті вступного та членського річного внесків підрахунок результатів для переходу в наступний клас призупиняється і поновлюється тільки з моменту їх оплати.

Суддівство

Суддею може бути громадянин України або іншої держави не молодший 16 років, який має відповідний рівень підготовки, став членом «АТЛ» та визнав статут Організайії і сплатив членський внесок.

Суддя Початківець має право обслуговувати змагання починаючи з Дебютних категорій та Ювеналів і Юніорів 1 та 2 «N» класу, Ам-Д, класифікаційного рівня по Україні. Стажування проходить протягом року.

Суддя 3 категорії має право обслуговувати змагання «N» «E»  класу, Ам-Д, класифікаційних та міжнародних змаганнях.

Суддя 2 категорії має право обслуговувати змагання «N» «E» «D» «С» класу, Ам-Д, також відкритий клас Ювеналів класифікаційних та міжнародних змаганнях.

Суддя 1 категорії має право обслуговувати змагання «N» «E» «D» «С» «В» «А» класу, категорії Дорослі, Сеньйори, Ам-Д,  також відкритий клас Ювеналів та Юніорів класифікаційних та міжнародних змаганнях.

Суддя Вищої категорії має право обслуговувати змагання будь-якого рівня «N» «E» «D» «С» «В» «А» «S» класу,категорії Дорослі, Сеньйори, Ам-Д, Професіонали та Про-Ам. Також має право бути Головним суддею та помічником.

Членство в «АТЛ»

Членом «АТЛ» може бути клуб,організація, обласна та міська, асоціація, федерація, яка зареєстрована в органах юстиції та має Статут. Після певної процедури вступу всі члени Організації вносяться в каталог «АТЛ».

Членство може бути як обласне так і регіональне. Всі  члени  мають діяти згідно норм та положень  Статуту «Аматорської Танцювальної Лігі». Всі  члени мають права та обов*язки,а кожен має дотримуватися правил «АТЛ»

На Організаційних зборах або голосувані Віце-Президенти та Президенти Областей мають право голосу, також окремі клуби при необхідності можуть прийняти  участь у голосуванні (1 клуб = 1 голос).

Робота «АТЛ»

Всі члени Організації діють згідно норм та положень Статуту. Всі обов*язки розподіляються між колегією та окремими підрозділами, та кожен виконує свою поставлену роботу.

Президія виконує головні питання Організації. Президенти областей  або окремих підрозділів виконують інши питання та конкрено поставлені Президентом завдання.

Усі документи засвідчуються печаткою «АТЛ»

Класифікаційні книжки «АТЛ»

Кожен зареєстрований член Організації (танцюрист) повинен мати  Класифікаційну Книжку становленного зразка. Без книжки Спортсмен не може приймати участь у змаганнях, так як він підтверджує свою особу.

Якщо Книжки немає, Спорсмен має  пред*явити засвідчуючий документ.

Кожні змагання мають бути вписані в книжку як підвердження того, що Спортсмен приймав участь у данних змаганнях, щоб потім при необхідності або при досягненні певного рівня присвоїти Звання чи підрахувати бали.

Проведення змагань та присвоєння спортивних класів «АТЛ»

«АТЛ» може проводити Міжклубні та Атетаційні змагання, Кубки та Чемпіонати Області, Регіону та України.

«АТЛ» може проводити спільно з іншими Організаціями, Федераціями, Асоціаціями, Спілками  та клубами змагання.

Спортивні категорії «N» «E» «D» може присвоювати КСТ

Спортивні категорії «С» «В» присвоюються згідно рішення «АТЛ»

«АТЛ» може проводити змагання у всіх вікових категоріях:

 • ювенали I: до 10 років;
 • ювенали II: до 12 років;
 • юніори I: до 14 років;
 • юніори II: до 16 років;
 • молодьІ: до 18 років;
 • молодь ІІ: до 20 років;
 • дорослі (професіонали): 21 рік і старше;
 • сеньори I  35-45років;
 • сеньори II  45-55років;
 • гранд сеньори  55 і старші.

 Та у всіх видах програм:

 • стандартна;
 • латиноамериканська;
 • десять танців;
 • фрістайл;
 • формейшн

та у всіх танцювальних класах:

 • «N» «E» «D» «C» «B» «A» «S»
 •  Професіонали, Сеньори,  Am-D, Pro-Am.

Перехід з клуба в клуб згідно правил«АТЛ»

Кожен Спортсмен має бути зареєстрованим в одному клубі згідно поданої заяви (якщо немає 16 років, то від батьків).

Якщо Спортсмен вирішив перейти – то згідно поданої заяви та дозволу тренера спортсмен може перейти в інший клуб. Також в Книжці ставиться відмітка про перехід спортсмена. Обов*язково спортсмен повинен владнати всі стосунки особисті та фінансові (якщо такі є) з Клубом, Тренером, Партнером(кою), якщо виникають спірні питання – тоді вирішується згідно законодавства.

Якщо відміток про перехід немає, а Спортсмен «вже танцює» за інший клуб, його може бути дискваліфіковано та не допущено до змагань на певний термін разом з клубом де він «танцює», або виключено з Організації.

Затверджено 21.08.15 р

Президент АТЛ

А.Прокаєв