Необхідні документи для оформлення візи до Франції:

УВАГА! У всіх довідках, які ви будете брати, вказувати «Довідка видана за місцем вимоги». Не потрібно писати, що довідка видана спеціально для якихось то цілей! Довідки мають терміни придатності тому всі довідки брати безпосередньо перед подачею документів.

Dti4oq04efg

Необхідні документи для оформлення візи до Франції:
— Заповнену власноруч анкету http://u.to/ylF7BQ
— Закордонний паспорт з копіями всіх заповнених сторінок, дійсний не менше 3-х місяців після закінчення поїздки;
— Копія сторінок з відмітками внутрішнього паспорта;
— Довідка з роботи з вказаною посадою і окладом за останні 6 місяців (студенти і школярі повинні надати довідку з місця навчання, студенти також повинні показати ксерокопію студентського; пенсіонери надають копію пенсійного посвідчення) + переклад на англійську або французьку мову;
— Довідка з банку або тревел чеки, що підтверджують платоспроможність заявника або дані про людину, спонсорує поїздку (довідка з банку про наявність грошей на рахунку з мокрою печаткою та підписом банку, сума на рахунку не менше 50 євро за курсом в гривнях за 1 день перебування країні , рахунок у банку може бути БУДЬ — картковий, кредитний, іпотечний, дебетовий і пенсійний і т.д., довідку просите відразу англійською мовою.)
— Страховий поліс з покриттям 30000 євро, що діє протягом усього періоду поїздки
— Бронь авіаквитків і готелів, в яких збирається проживати заявник (якщо мета поїздки — туризм) — надають організаторові ПОЇЗДКИ
— 2 фото
Вимоги до фотографій

— Розмір фотографії — 3,5х4,5 см без рамок, куточків і овалів;
— Фотографія повинна бути зроблена протягом останніх 6 місяців на момент подання, зображення повинно бути чітке, на світлому однотонному фоні і займати 70-80% всієї фотографії.
— Розмір особи від підборіддя до верхівки — 30 мм, особа не повинна бути закрите волоссям, окулярами, капелюхом і чим-небудь іншим, крім тих випадків, коли того вимагають медичні або релігійні обставини.

Заявники віком до 18 років повинні надати такі документи:

— Свідоцтво про народження (оригінал і копію) + переклад на англійську або французьку мову;
— Завірена нотаріально дозвіл на виїзд дитини за кордон від обох батьків; копію сторінок паспорта з фотографією і підписом батька, який дає угоду у випадку, якщо дитина подорожує лише з одним з них. Якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб, потрібна також нотаріально завірена довіреність на супроводжуючого або приймаючу сторону у Франції. З боку супроводжуючого потрібна згода про тимчасове прийнятті батьківських повноважень;
(у разі, коли неможливо отримати дозвіл від одного з батьків з причини смерті або його відсутності, потрібно надати оригінал і копію одного з таких документів:
свідоцтва про смерть
довідки з міліції про те, що батько не підтримує зв’язок з родиною і його місцезнаходження невідоме
довідки з РАГСу (форма 25)
рішення суду про позбавлення батьківських прав)
якщо у батьків різні прізвища, необхідно надати свідоцтво про шлюб (оригінал і копію)
— Якщо в одного або обох батьків є діюча віза до Франції, в пакеті документів повинна бути додана її копія;

Діти старше 6 років повинні бути вписані в закордонний паспорт батьків обов’язково з фотографією (на дитину в паспорт вклеюється окрема віза). Діти, які досягли віку 14 років, повинні мати власний закордонний паспорт.