Чемпіонаті Європи серед любителів WDC 2018 — Латина

2018-01-19_20-29-14-15163901541818
Одне з найкрасивіших речень про танці: «Ми танцюємо за сміхом, ми танцюємо за сльози, ми танцюємо за божевілля, ми танцюємо за страхи, ми танцюємо на надії, ми танцюємо за крики, ми танцюристи, ми створюємо мрії» . З цими словами Альберт Ейнштейн визначає себе першим суддею НТТ (польського танцювального товариства), міжнародними організаціями суддів WDC (Світовий танцювальний рада), членом та численним польським чемпіоном бальних танців, успішним на міжнародному рівні — Міхалом Скавінскі. Танці супроводжували його з дитинства і все ще це невід’ємна частина його життя.

З тих пір Міхал Скавінскі був головним організатором відновленого Вроцлавського відкритого танцювального фестивалю, який на рік отримає престиж та популярність серед танцюристів, аудиторії та спонсорів. Його участь у найбільшому танцювальному шоу «Танці з зірками» та досвід, накопичений на міжнародних танцювальних турнірах, дозволили високопрофесійну організацію Фестивалю, який зараз вписується в розклад турнірів польських та іноземних танцюристів.
У 2013 році приблизно 312 пара взяли участь у вищезгаданому фестивалі з танцювальним шоу Майкла Малітовського та Джоани Леуніс — багаторазових чемпіонів світу та Європи з латинської танцю.

Хоча через рік фестиваль отримав інтерес майже 420 пар і був відзначений виставами Ріккардо Кочки та Юлії Загорюченко, а в 2015 році кількома фіналістами найбільших світових турнірів та європейських професійних чемпіонів Сергія Суркова та Мелі, в 2016 році, з кількох фіналістів з найбільших світових турнірів та віце-світових професійних чемпіонів Мауріціо Весково та Андри Вайлідайте та разом з ними у чудовій трійці Ніно Лангелла. У 2017 році шоу було передано багатьма фіналістами найбільших турнірів у світі та чемпіонів Франко Форміка та Анни Мельникової

Що стосується чудового успіху Вроцлавського відкритого танцювального фестивалю, то в цьому ж році буде організовано польський бальний танцювальний танцювальник та чемпіонат світу з аматорського танцю в (08.08.2015 р.), Чемпіонат світу з любителів латинської мови (15.10.2016 р.) Та світ Кубок любительського танцювального та латиноамериканського танцювального ради (WDC) в (14.10.2017 р.) Був переданий Міхалу Скавинському, а також права на найбільші танцювальні першості, Європейський чемпіонат світу з танців, що пройшов у рамках чемпіонату Європи з аматорських танців (WDC), який відбудеться в Йєч-Лашковице поблизу Вроцлавії та патронаж Кубка світу відбудеться польським олімпійським комітетом (Polski Komitet Olimpijski — PKOL). Значущість Чемпіонату Світу та участь кращих пар з усього світу, а також коло безперечних владних суддів гарантують чудове шоу.

Ми з задоволенням запрошуємо Вас взяти участь у Чемпіонаті Європи з любителів WDC в Латині 2018 року.