КУБОК СВІТУ 2018 з латиноамериканських танців серед професіоналів

af
14 квітня 2018 року в Кремлівському палаці пройде День латиноамериканських танців. Кубок світу, традиційний турнір Станіслава Попова, з багатющою історією і вже 22-й за рахунком, подарує в цей вечір любителям танцю два повноцінних турніру в цьому виді програми.

На кремлівський паркет вийдуть найсильніші пари світу серед професіоналів, а також дорослі аматорські дуети найвищого рівня. Майбутнє танцювальна подія виявиться дивним поєднанням, як перевірених часом традицій Кубка світу — головна з яких — якість танцю, так і цікавих новинок. Вперше весь вечір буде присвячений емоційної і експресивній латиноамериканській програмі!
00.
Російські танцюристи будуть представлені, перш за все, нашими найсильнішими професіоналами, фіналістами всіх основних турнірів WDC, чемпіонатів Європи та світу Кирилом Белорукова і Поліною Телешовой, Микитою Бровко і Ольгою Урумова. Очікуються сильні пари світу з Італії, Німеччини, США, Китаю, України.
00
Те ж можна сказати і про дорослих танцювальних дуетах. Учасники турніру представлятимуть фіналістів і півфіналістів чемпіонатів світу та всіх основних міжнародних турнірів WDC, а це пари з Південної Африки, Словенії, Італії, Китаю, Німеччини, України.
0
На Кубку світу буде проведено міжнародний турнір з Exhibition. Московська публіка знайома з цим театралізованим жанром бального танцю. Видовищний, заснований на найвищих швидкостях і трюках він завжди захоплює глядачів.

Кубок світу з Exhibition, збере 6 фінальних пар. Серед учасників будуть кращі зарубіжні пари з США, Бельгії, Куби, Південної Африки. А також російські танцювальні дуети, серед яких чудові Анастасія Кожевникова і Ігор Алфьоров, їх дебюту з нетерпінням очікують шанувальники їх таланту.
000
І, звичайно, одна з найбільш очікуваних публікою традицій Кубка світу — чудові показові виступи. Цього разу на паркет вийдуть Віктор да Сілва і Анна Мельникова, один з найсильніших дуетів світу у програмі Exhibition, і Кирило Паршаков і Анна Гудино, один з найсильніших дуетів світу у аргентинському танго.