Допинг в бальних танцях!

367d88bfe9040b5e4ec564809c30f32b
Допинг в бальних танцях: ВАДА вводить додаткові допінг-тести на чемпіонатах WDC в 2018-2019 роках

Комітет ВАДА повідомляє, що в рамках чемпіонатів WDC в 2018 та 2019 роках будуть проводитися додаткові допінг-тести. Якщо раньше у спортсменів брали тільки аналізи мочі, то тепер перевіряти будуть і кровь. Ужесточення умови дозволить дбайливо контролювати стан учасників змагань.

Президиуми комитетів WDC та WADA звертаються до потенційних учасників змагання з проханням уважніше контролювати те, що ви використовуєте. Енергетичні напої та батончики можуть містити недозволені для антидопінгового тестування речовини.

Особливо актуальні нові правила для тих танців, які приймають лікарські препарати. Навіть безсистемні капли від ущелини можуть мати у своєму складі заборонені речовини. Якщо ж ви проходите серйозну терапію і лікар призначає вам препарат, який міститься в листі допінгу, вам необхідно отримати терапевтичне виключення, для цього обов’язково зв’яжіться з медичним радником і лікарем, який відповідає за антидопінгові процедури відповідно до стандартів WADA в WDC, Андреасом Швабом за адресою dr. aschwab@t-online.de

Щоб контролювати поточні речовини, установіть додаток WADA на ваш телефон. Додаток проводить перевірку препаратів (лікарських речовин, біологічно активних добавок, вітамінних комплексів та спортивного харчування) на наявність заборонених в спорті речовин.

Допинг і танці
Застосування допінгу в спортивних бальних танцях ще раз доводить, що танці — це не просто мистецтво, це справжній спорт. Перші попытки застосувати допинг відбулися в 2000-х роках, коли СБТ стали активно розвиватися, прагнучи до Олімпійських видів спорту.

Не обошлось без скандалів. У 2006 році Арунас Біжокас і Едіта Даніут залишили звання Чемпіонів світу з причини того, що в аналізах Едіти виявили сибутрамин. Сибутрамин — це препарат, який знижує апетит, прискорює метаболізм і підвищує життєвий тонус організму.

В 2007 році Алексей Сильде на кануне чемпіонату світу за латиноамериканською програмою виявився в порушенні антидопингового кодексу. Спортсмен пропустив антидопинговий тест, який ВАДА проводив поза змаганнями, вказавши невірний адреса проживання в анкеті. Однак у той час все обошлось, і пара Сильде — Фірстова виступили на чемпіонаті, зайнявши 5 місце.

В 2015 році у італійських віце-чемпіонів по латиноамериканській програмі, Винчензо Марінелло та Сары Касіні, виявили позитивну допінг-пробу. В аналізах пари виявлено речовина клостеболу, яка є анаболічним стероїдом, хоча на сьогоднішній день використовується в багатьох препаратах широкого спектру дії.

Так само в 2015 році антидопинговий скандал розгорів навколо Андрея Гусева. Перед Чемпіонатом Росії аналізи Гусева показали наявність у організмі такої речовини, як метилгексанамін. Спортсмен був дискваліфікований і відсторонений від конкурентної діяльності на рік.