Чемпіонат світу WDC 2017 по європейським танцям

Чемпіонат світу WDC 2017 по європейським танцям
Чи є в танцях світові рекорди? Є!

І мова йде, звичайно, не про «голах, очках, секундах». Хоча місце дії — бальні танці, та ще в європейській програмі, завжди оповитої флером вишуканості. Йдеться про титули і тим, що стоїть за ними — найвищого ґатунку артистизм, найвища техніка, сильний характер, особистісне чарівність, та й просто харизма.
1
В кінці минулого століття в європейських танцях з’явилася дивна пара — Маркус і Карен Хілтон з Великобританії. Дев’ять років поспіль вони завойовували титул чемпіонів світу, і з цим рекордом увійшли в історію бальних танців. І ось нині діючі чемпіони світу Арунас Біжокас і Катюша Демидова (США) до нього підійшли. Вони — восьмикратні! А в Москві можуть зрівнятися з легендарної парою.

Головна подія року в європейських танцях серед професіоналів пройде 28 жовтня 2017 року Кремлівському палаці.
В останні роки, завдяки проведеним в Москві чемпіонатів світу та Європи з латиноамериканських танців, акцент в танцювальному житті столиці змістився на цю програму. Турнірів найвищого ґатунку за європейськими танців було в Росії за цей час не так багато. Перший чемпіонат світу відбувся в Кремлі в 2013 році, а зараз, в 2017-м, пройде всього другий за рахунком!
2
На кремлівському паркеті очікуються танцювальні дуети з більш ніж 30 країн світу, серед яких будуть і найсильніші пари Планети. В їх влади передати все багатство палітри європейських танців, елегантних і гармонійних. Неодмінно виступлять Арунас Біжокас і Катюша Демидова (США). А також друга найсильніша пара світу, теж представляє США, віце-чемпіони світу Віктор Фанг і Анастасія Муравйова. В цьому році вони стали переможцями на Блекпулі, правда, в відсутності за станом здоров’я Арунаса і Катюші.
3Крім американських дуетів на паркет вийдуть: блискуча пара, що представляє Великобританію, чемпіони Європи Андреа і Сара Гіджареллі, постійні фіналісти турнірів Світової серії WDC, чемпіони Німеччини Домен Крапецов і Наташа Карабай, а також Валеріо Колантоні і Моніка Нігро з Італії.

Давно склалася своя школа в європейських танцях в Польщі, сьогодні її «випускники» представлені в усіх вікових категоріях турнірів WDC. А в цей раз чекаємо два найсильніших професійних дуету, півфіналістів Блекпула — Сергу Руссу і Дороту Макар (7 місце) і — Лукаша і Олександру Томжак (10 місце). Чемпіонат світу — турнір відкритий, а тому список його учасників буде досить великий, часом, він доходить до 70 пар.
4
В рамках чемпіонату світу пройде Кубок Кремля серед любителів з латиноамериканських танців. Це турнір на запрошення, і зазвичай, він збирає понад 20 найсильніших дуетів не тільки Росії, але й інших країн світу. В цьому році у любителів Росії нові чемпіони — Володимир Литвинов і Любина Кузнєцова, пара дуже красива і артистична. На Блекпулі 2017 вони були в півфіналі, напевно, їх чекає велике танцювальне майбутнє.