Результати Чемпіонату Європи WDC 2017 серед професіоналів

DSC_7151-1
В цьому році, як ніколи, відчувалося істотне оновлення складу фаворитів Чемпіонату Європи. Протягом останніх двох років відразу кілька пар, щорічно борються за місце у фіналі, покинули танцювальний спорт: у 2015 році на Блекпульского фестивалі завершили свою кар’єру багаторазові чемпіони світу та Європи Майкл Малітовскі і Джоана Ленюіс, які присвятили себе народженню і вихованню дочки і, до речі, вже повернулися на паркет, але з шоу-програмою. У тому ж році закінчили виступати на турнірах багаторазові фіналісти міжнародних змагань, чемпіони Європи-2015 Андрій Скуфка і Мелінда Торокьердь. Восени 2016 року, як грім серед ясного неба, пролунала заява чемпіонів Росії і чемпіонів Європи 2016, Євгенія Смагіна і Поліни Казаченко — вони покинули конкурсний паркет на жовтневому Чемпіонаті світу, який також пройшов у Кремлі.
1492383057
Розпався ще один зоряний дует: розійшлися срібні призери Чемпіонату світу і Блекпульского фестивалю, канадський тандем Мауріціо Весково і Андра Вайділайте. Мауріціо прийняв рішення про завершення спортивної кар’єри, а Андра встала в пару зі своїм нареченим, Анієлло Ланжелла і, таким чином ставши представником Італії, вийшла на минулий в суботу Чемпіонат Європи.

Безсумнівним фаворитом турніру, на думку більшості уболівальників, став молдавський дует — Дорін Фрікатану і Марина Сергєєва. За останній рік вони стали багаторазовими фіналістами провідних світових змагань і після завершення спортивної кар’єри Євгеном Смагіним і Поліною Казаченко, а також після того, як данська пара Троелс Багер і Іна Желязкова стали представляти США, конкурентів на європейському паркеті у молдавського тандему практично не залишилося. А ось розподіл інших місць в фіналі до останнього моменту було інтригуючим.
1492381550
Відкритий статус Чемпіонату дозволив зібрати в Кремлі весь колір латиноамериканського танцю Європи. Високі шанси на перемогу в цьому році фахівці пророкували двом російським парам: Кирило Белоруков Поліна Терешева, Микита Бровко Ольга Урумова, двом парам з Італії: Масімо Арколін Лаура Змажковікова, Емануеле Сольді Еліза Насато. У число претендентів нагород найвищого ґатунку, входили і фіналістів минулого Чемпіонату Європи, італійці Стефано Моріондо Дар’я Глухова. Чудово зарекомендував себе і новий танцювальний дует Павло Звичай Оксана Лебедєва з Німеччини.

Чемпіонат Європи в танцях серед професіоналів супроводжували своїм віртуозним виконанням музиканти групи «7 вітрів» під керівництвом — Георгія Мушеева.
Глядачів також порадували сюрпризами в показових виступах учасники минулих Чемпіонатів світу та Європи.

Організатор і ведучий — почесний віце-президент WDC Станіслав Попов: — «Як Президента Танцювального союзу мене дуже радує довга лінійка професіоналів в нашій країні.
В результаті дві російські пари вийшли у фінал чемпіонату Європи і зайняли призові місця. Коли я веду турнір, то стежити за дуетами дещо складно, неможливо аналізувати те, що відбувається на паркеті. Але навіть загальний погляд на пари, на майстерність танцюристів показав, що рівень Чемпіонату Європи дуже високий. Оцінки в танцювальному спорті дуже суб’єктивні. Рейтинг пар складається з великої кількості виступів на багатьох турнірах, тому змагатися з визнаними лідерами дуже складно. Для публіки, яка не дуже знайома з танцювальним спортом, це може бути не зрозуміло. Виступати на домашньому паркеті звичайно легше, але ми бачимо, що, на жаль, це не допомогло нашим парам піднятися на вищий щабель п’єдесталу «.
1492382046
Переможцями Чемпіонату Європи з латиноамериканських танців 2017 стала пара з Молдови Дорін Фрікатану і Марина Сергєєва. Друге місце завоював російський дует Кирило Белоруков і Поліна Телешова. Бронза — також у російської пари Микита Бровко і Ольга Урумова.

FINAL RESULT — EUROPEAN CHAMPIONSHIP PRO LATIN 2017:
1 Dorin Frecautanu Marina Sergeeva Moldova
2 Kirill Belorukov Polina Teleshova Russia
3 Nikita Brovko Olga Urumova Russia
4 Aniello Langella Andra Vaidilaite Italy
5 Emanuele Soldi Elisa Nasato Italy
6 Massimo Arcolin Laura Zmajkovicova Italy
7 Pavel Zvychaynyy Oxana Lebedew Germany
8 Manuel Frigetto Daria Sereda Italy
9 Valentin Voronov Alina Imrekova Russia
11 Gunnar Gunnarson Marica Doshoris Great Britain
11 Valera Musuc Nina Trautz Germany
12 Andrei Kiselev Anastasiya Kiseleva Russia
13 Stanislav Nikolaev Uliana Maksimkina Russia
14 Kyryll Vasiuk Angelik Maeyer France
15 Stefano Moriondo Daria Glukhova Italy
16 Anton Semenov Valeriya Semenova Russia
17 Pavel Troshichev Olga Zalivalova Russia
18 Konstantin Chigigev Dariay Mikhalskaya Russia
20 Markku Hyvarinen Disa Kortelainen Finland
20 Sergei Matcuk Maria Spitsina Russia
21 Vitalii Didenko Violetta Dzenik Russia
24 Richard Still Morgan Hemphill Great Britain
24 Michael Hemera Lauren Mcfarlane Great Britain
24 Oleg Gyliuk Irina Gyliuk Ukraine
25 David Riegler Ksenia Makhortova Germany
26 Balazs Nagymihály Agnes Szalai Hungary
27 Peter Erlbeck Claudia Kreuzer Austria
29 Maksym Ryshykov Olena Dyban Ukraine
29 Anton Goncharov Olga Andrianova Russia
32 Yuri Dimitrov Stefania Tsertou Greece
32 Evgeny Sokhranny Anastasia Kositsyna Israel
32 Sergei Stepovoy Alina Malezkaya Russia
34 Rudy Moers Jill van Dijk Netherlands
34 Oleg Mardachev Kariana Klezyn Russia
36 Ilia Makovskii Anastasia Fedotovskaya Azerbaijan
36 Martijn Leunissen Nathalie Bos Netherlands
38 Akeksei Averianov Diana Tverdohleb Russia
38 Aleksey Sokolkov Olga Storogina Russia
41 Mirko Ciboci Anja Lopert Croatia
41 Jaroslav Suchy Irina Maizlish Czech Republic
41 Roman Popov Anastasiya Popova Russia
46 Lukas Doubrav Daniela Doubravova Czech
46 Serge Ramaos Marie Riviere France
46 Iurie Iovu Chemalea Cherimova Moldova
46 Sergey Pokrovskiy Kristina Pokrovskaya Russia
46 Svaytoslav Sobolev Julia Soboleva Russia

Rezult Final — Pro
судді Чемпіонату:
Name
Mr. Donnie Burns MBE
Mr Markus Homm
Ms. Anna Suprun
Mr. Mirko Saccani
Mr. Karl Breuer
Mr. Alexey Belyaev
Miss Julia Polai
Mr. John Byrnes
Mr. Jukka Haapalainen
Miss Melinda Torokgyorgy

Інтервью після змагань:
9791231b4387afea14fdd55d1479d12bкоментують свій результат Кирило Белоруков і Поліна Телешова
«Чемпіонат Європи пройшов на ура! — нам пощастило з результатом, так що ми дуже раді! І, звичайно, як і завжди танцювати в Кремлі неймовірно приємно. Як я часто говорю, це не просто турнір зі спортивних бальних танців, це — концерт, тому що тут такий гарний зал, приголомшлива публіка і відмінна музика! ».
«Кожному танцюристу я побажала би виступити на кремлівському паркеті! Відчути все те, що відчуваємо ми: цю атмосферу, красу, граціозність, що відбувається — І ми хотіли б подякувати всім, хто нас підтримував: тренерів, друзів, родичів, спонсорів. Все було просто супер! ».
4ec83788b48e1e92a214df005a6ee23aкоментує Дорін Фрікатану:
«Я б хотів сказати спасибі кремлівському паркеті, який приносить нам радість і щастя з першого дня, як ми на нього ступили — ми дуже раді бути тут. Організація турніру і все, що сьогодні тут відбувається, — як завжди, вищий клас! Ми також щасливі, що у нас виходить нести красу танцю російським глядачам, і ми з усією своєю душею хотіли б продовжувати робити це! ».