Чемпіонат Європи WDC — 2017 по латиноамериканських танців серед професіоналів

Чемпіонат Європи 2017 по латиноамериканських танців серед професіоналів
chempionat-evropi-2017
15 квітня 2017 року Кремлівському палаці пройде чемпіонат Європи з латиноамериканських танців серед професіоналів Всесвітнього танцювального ради (WDC).

Турнір такого рангу Росія прийме вже в 6-ий раз. Вперше найсильніші танцюристи Старого Світу зібралися на чемпіонаті Європи в 2002 році в С.-Петербурзі, а титул чемпіонів завоювали Брайан Ватсон і Кармен (Німеччина). Другий відбувся вже в Москві в 2005 році, і на ньому Брайан Ватсон і Кармен повторили свій успіх. Знову в Москві в 2008 році, чемпіонами стали нові лідери латиноамериканського танцю Міхал Малітовскі і Джоанна Леніс, які представляли тоді Польщу. А, починаючи з 2014 року, континентальний центр латиноамериканського танцю перемістився в Москву — три роки поспіль чемпіонат Європи проходив в Державному Кремлівському палаці. У 2014 році титул чемпіонів Європи завоювали чемпіони Росії Сергій Сурков і Меля, в 2015 році — чемпіони Словенії Андрій Скуфца і Мелінда Торокьердь, а в 2016 році — чемпіони Росії Євген Смагін і Поліна Казаченко.
chempionat-evropi-2017-po-la-tancam3

Минулий рік виявився для Євгена та Поліни завершальним в їх танцювальній кар’єрі. Вони красиво пішли з паркету, зайнявши четверте місце на чемпіонаті світу, який проходив на тому ж кремлівському паркеті в жовтні минулого року. Церемонія прощання викликала гарячий відгук як серед численних шанувальників таланту Євгена та Поліни, так і серед їхніх колег-танцюристів.

Отже, «трон» вільний, і хто на нього зійде, викликає величезний інтерес. Одні з явних претендентів, буквально підірвали фінали всіх основних турнірів WDC в минулому році і вже встигли в січні увійти в фінал UK 2017, — дві російські пари Микита Бровко і Ольга Урумова і Кирило Белоруков і Поліна Телешова.
chempionat-evropi-2017-po-la-tancam7
chempionat-evropi-2017-po-la-tancam8

Так само до числа явних фаворитів відноситься і пара з Молдови Дорін Фрікатану і Марина Сергєєва.
chempionat-evropi-2017-po-la-tancam9

На фінал можуть розраховувати з великою часткою ймовірності і пари з Італії — Еммануеле Сольді і Еліза Насато, Массімо Арколін і Лаура Змажковікова, а також фіналісти минулого чемпіонату Європи Стефано Моріондо і Дарина Глухова.

Чудово виступають Павло Звичай і Оксана Лебедєв з Німеччини, що стали в кінці минулого року чемпіонами світу за латиноамериканським Секв.

Відкритий статус турніру, безперечно, приверне на кремлівський паркет учасників по Wild Cards ( «Диким картками») як з Росії, так і інших країн Європи. Очікуються бронзові призери чемпіонату Росії 2016 Валентин Воронов і Аліна Імрекова, фіналісти чемпіонату 2016 року Руслан Гайда і Валерія Кожарінова.

Успішно виступають на всіх турнірах WDC Антон Збоїв і Патриція РАНІС, Андрій та Анастасія Киселя, Станіслав Миколаїв і Уляна Максимкин, Антон і Валерія Семенови, Павло Трошічев і Ольга Залівалова. Цікаві пари з Великобританії — Гуннар Гуннарссон і Маріка Дошоріс і Аркадій бакеном Роза Філіппелло.

Турнір пройде в супроводі групи «7 вітрів» під керівництвом заслуженого артиста Росії Георгія Мушеева.

В рамках чемпіонату Європи відбудеться черговий Кубок Кремля серед любителів. Цього разу це будуть найсильніші виконавці європейських танців. В даний час Росія вийшла в число безперечних лідерів у цьому виді програми. Відразу три російських танцювальних дуету стали фіналістами найбільших відкритих турнірів — Блекпульского фестивалю і International, в Альберт Холі, в 2016 році і чемпіонату Сполученого Королівства (UK) в січні цього року. Це — Федір Ісаєв та Анна Зуділін, Дієго Аріас Прадо і Катерина Ермолина, Іван Новіков і Маргарита Клименко. І, якщо згадати, що вже не за горами два чемпіонати світу серед професіоналів за європейськими танців, які пройдуть на кремлівському паркеті в 2017 і 2018 році, хотілося б помріяти про щось подібне і на цих турнірах.

Знову глядачі чемпіонату Європи отримають унікальну можливість вийти на ще не остиглий від танцювальних баталій паркет і отримати задоволення від власного танцю. Цього разу окрім групи «7 вітрів», ціле танцювальне відділення подарує публіці Марина Полтева, російська співачка, в своїй творчості об’єднала жанри фаду і морни. Причому саме в тому стилі, який всьому світу відкрила Сезарія Евора. За особливу щирість і теплоту виконання глядачі нагородили Марину сценічним псевдонімом Paloma — «голубка».

chempionat-evropi-2017-po-la-tancam18
І, звичайно, знову яскравими фарбами заграє на кремлівському паркеті аргентинського танго. Цього разу його представить прекрасна пара, фіналісти Mundial 2016, чемпіонату світу з аргентинського танго в Буенос-Айресі, Дмитро Васін і Согдіана Хамзіна.

На глядачів чекають також сюрпризи від учасників показових виступів, імена яких поки організатори не розкривають!