«Stanislaviv Dance Festival» та «Кубок Ренесансу»

11 лютого у Франківську стартував всеукраїнський конкурс «Stanislaviv Dance Festival».
Це вже 5-й танцювальний турнір такого статусу, який проходить у місті.
Конкурс пройшов у два етапи… розпочався перший етап – змагання з бальних та спортивних танців.
Учасниками турніру є діти віком від 4 до 18 років з майже 10 областей України та з-за кордону.
Вихованці клубу Арт-Квартал також підтримали прекрасні змагання
20170211_204837
Також танцюристи отримали свої нагороди та Кубкі за призові місця, та стали представниками від Рівненської області на змаганнях, та мали змогу вибороти Диплом на поїздку в Болгарію.
20170211_205156

12 лютого у столиці пройшли традиційні всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «Кубок Ренесансу», де танцюристи також продемонстрували свої вміння, а ще танцюристи вибороли собі безкоштовну участь на «Кубок України 2017»
-W02A04Avmo

20170212_161347[1]
Дует Анатолій та Дарина змагались в Київі у двох категоріях безкоштовно за рахунок «Аматорської Танцювальної Лігі»