ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ 2017 року

dancenews
В англійському Дортмунді завершився триденний танцювальний марафон
Результати змагань «Відкритий чемпіонат Великобританії 2017 року»
17 — 19 січня 2017 р. Бортнмут, Англія

Заключним фіналом Відкритого Чемпіонату Великобританії 2017 став фінал з латиноамериканських танців у виконанні професіоналів. Тут перші два рядки посіли пари з США Ріккардо Коки — Юлія Загоруйченко і Стефано Ді Філіппо — Дар’я Чеснокова. Дорін Frecautanu — Марина Сергєєвої з Молдови на третьому місці.

Четвертими стали данці Троелс Bager — Іна Іванова Jeliazkova, а на п’ятому та шостому місці опинилися дві російські пари: Микита Бровко — Ольга Урумова і Кирило Белоруков — Поліна Телешова відповідно.
Професіонали — Латина

Професіонали — Стандарт

Майже стільки ж пар виступили в змаганнях по стандарту серед професіоналів, а в фіналі відразу три дуети були представлені від США. Арунас Bizokas — Katusha Демидова і Віктора Fung — Анастасія Муравйова зайняли перше і друге місце, а Марат Гімаєв — Аліна Басюк сьомими Стали.

Незмінно Андреа Ghigiarelli — Сара Andracchio (Англія) займають третє місце. Domen Krapez — Наташа Karabey з Німеччини на четвертому, Valerio Колантоні — Моніка Nigro (Італія) на п’ятому та росіяни Олександр Жіратков — Ірина Новожилова на шостому місці. Сьомими в фіналі танцювали Марат Гімаєв — Аліна Басюк, які виступають за США.

Uk2017_Day2

UK2017_ProLat