Пийте воду правильно!

Пийте воду правильно! Продовжити життя — це круто!
75a6e1f7f7977b857c6fcb0cd48fce02
Ви повинні знати простий рецепт, який задасть оздоровлення організму вже з самого ранку.
Цей секрет описав ще Авіценна у своїх рецептах довголіття, що одним з найбільш істотних факторів старіння є «всихання» тіла. Адже відомо, що з віком кількість води в організмі скорочується і це призводить до загущення крові і лімфи, до зниження еластичності шкіри, м’язів, головних болів, болів в суглобах … в результаті неправильний обмін речовин.

Так що ж робити? Відповідь проста — зволожувати організм, тобто пити воду, тільки не холодну, а тепло-гарячу, градусів близько 40.

Пийте стільки, скільки зможете — 1 стакан, 2, 3 …

Тільки починайте поступово і обов’язково повільними ковтками. Якщо воду ніколи раніше не пили з ранку і взагалі мало п’єте — почніть з кількох ковтків і поступово, день за днем ​​збільшуйте дозу. Щоб приємно було її пити, додайте шматочок лимона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи існує «чарівна таблетка» від усіх хвороб?

Чому корисна саме гаряча вода? Таку воду йоги і стародавні лікарі називали «швидкої водою»? Тому що, гаряча вода всмоктується шлунку, а всмоктується в тонкому кишечнику. Швидка вода — швидко потрапляє саме в тонкий кишечник!

Якщо ви коли-небудь цікавилися будовою нашого шлунка, то бачили такі картинки. По краю шлунка йде жолобок для прямого проходу через шлунок, без затримки.

стінки шлунка

Що може йти безпосередньо, що не вимагає переварювання?

Тільки вода! Ні чай, ні кава, ніякі трав’яні настої, компоти! Для їх розщеплення вже потрібні травні ферменти.

А чому тепло-гаряча?

А холодну шлунок не пропустить безпосередньо, буде підігрівати.

Тому що підігрів води та іншої їжі в шлунку відбувається за рахунок енергії нирок, тому їжа і вода не повинна бути холодною. Енергію нирок потрібно берегти і примножувати, а не витрачати даремно.

І ще один важливий момент. У шлунку в момент надходження води не повинен йти травний процес! Інакше всю воду мудрий організм направить на розбавлення травних ферментів і не пропустить в кишечник!

Отже, тільки вода, тільки тепла і натщесерце! Ось три умови прийому швидкої води. І не забудьте сказати їй слова любові і вдячності. Побажати собі здоров’я подумки!

І що ж ви отримаєте в результаті?

Вода надійде безпосередньо в навколо-простір, а не всередину клітини (а саме внутрішньоклітинна вода — це набряки). А міжклітинна вода — це розрідження крові і лімфи, зниження цукру і холестерину.

Заповнюється дефіцит води, який накопичився вночі — адже процеси в організмі йшли, а надходження води не було. А деякі ще й пітніють вночі!

Вода з ранку натщесерце змиває токсини, залишки неперетравленої їжі зі стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє спорожнення товстого кишечника.

Готує ШКТ до роботи. Через півгодини можна буде поснідати.

А правильна робота шлунково-кишкового тракту — запорука засвоєння всіх поживних речовин і довгого здорового життя. Ось вам і секрет довголіття!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пригнічений настрій — перша ознака перевірити щитовидку!

Згідно тибетській медицині, вода благотворно впливає на нервову систему — дозволяє зняти стрес (є відомий рецепт — після стресової ситуації випити маленькими ковтками склянку гарячої води — і вам відразу ж стане значно легше, і організм «розчинить» стрес без шкоди для себе), зменшити тривогу і депресію.

І ще зверніть увагу, що у тих, хто з ранку п’є гарячу воду, дуже мало зморшок!

Цю гіпотезу підтверджують косметологи. Причому говорять, що як тільки жінки помічають, наскільки краще стає їх шкіра, багато хто починає пити НЕ 1 стакан води з ранку, а 2 або 3. І ефект посилюється.

Коли пити воду? Найкраще з 5 до 7 ранку, і ввечері перед сном.

Хоча пити чи ні перед сном — вирішувати вам. Якщо ви ніколи не п’єте на ніч, боячись набряків або нічних походів в туалет — то починати потрібно також поступово, привчаючи свій організм потроху.

Але головне — пийте вранці! Можна трохи підкислити воду лимонним соком.

Але ні чай, ні компот, ніяка інша рідина воду не замінять.