10 принципів поєднання продуктів від Герберта Шелтона

10 принципів поєднання продуктів
Розповідь людини, яка займається пошуком ідеальних поєднань для спортсменів.

Поєднання продуктів — один з найбільш простих і ефективних інструментів для поліпшення травлення, позбавлення від зайвих сантиметрів, підвищення бадьорості і легкості. Головні правила досить прості, але на початку можна заплутатися. Ці прості принципи допоможуть швидко перейти від теорії до практики і дадуть відповідь на найчастіші запитання про поєднання продуктів.
00
Вперше про поєднання продуктів я прочитала років 10 назад в книзі знаменитого американського натуропата Герберта Шелтона. Коли я стала використовувати частину описаних ним рекомендацій, відразу відчула поліпшення травлення, з’явилося більше енергії і зникло відчуття важкості після їжі. Простішу систему по поєднанню продуктів я дізналася на навчанні у Наталії Роуз, американського фахівця з детокс. Ці принципи поєднання рекомендують багато сучасних натуропати і фахівці з харчування. Саме цією системою я зараз користуюся сама і розповідаю про неї на своїх семінарах.

У цьому пості розберемо часті питання, виключення і важливі деталі.
000
1. Тварини білки не дружать з крохмалями

М’ясо, курка, риба, сир, яйця краще вживати окремо від картоплі, макаронів, тесту, рису, гречки та інших круп. Це найголовніше правило, застосування якого на практиці кардинально змінює травлення в кращу сторону, допомагає забути про сонливості і тяжкості після їжі.

✭ Тварини білки і крохмалі краще вживати в різні прийоми їжі, поєднуючи їх зі свіжими або приготованими овочами. наприклад:

— На обід: гречка + овочевий салат з авокадо
— На вечерю: риба + овочі-гриль

2. Важкі «білки» + важкі «крохмалі» = дуже важко

У кожній категорії продуктів є продукти важчі для засвоєння, а є легші. Важкі продукти довше засвоюються, повільніше проходять по травному тракту і витрачають більше зусиль організму на їх перетравлення. Наприклад, в категорії «тваринних білків» червоне м’ясо є більш важким для засвоєння, ніж птах. Риба буде засвоюватися набагато легше, ніж птах. Молодий козячий сир також відноситься до тваринних білків, але засвоюється набагато легше, ніж всі інші продукти з цієї категорії. У категорії «крохмалів» шматок білого хліба, тісто або макарони з рафінованого борошна засвоюються гірше, ніж такі цільні безглютенові крупи, як гречка, киноа, пшоно або дикий рис. Батат також відноситься до «крохмалів» і буде найлегшим представником цієї категорії.

Найбільш важким завданням для нашого травлення буде поєднання в одному прийомі їжі найважчих продуктів з непоєднуваних категорій:

— Червоне м’ясо + макарони = важко
— Булка + котлета = важкий-важкий бургер
— Курка + білий рафінований рис = як і раніше важко

На засвоєння таких поєднань організм витрачає найбільше зусиль. Після такої їжі ми відчуваємо млявість, тяжкість і після столу хочемо швидше переміститися на диван.
0000

3. Легкі «білки» + легкі «крохмалі» = OK!

Якщо ми кладемо в одну тарілку ті ж непоєднувані між собою «білки» і «крохмалі», але вибираємо продукти найбільш легкі для засвоєння, цей варіант стає куди більш допустимим. Чи не ідеальним, але цілком допустимим, якщо у вас немає серйозних проблем з травленням або завдання схуднути. наприклад:

— Пшоно + молодий козячий сир = ОК
— Сочевиця + козячий йогурт = ОК
— Батат + перепелині яйця = ОК
— Киноа + риба = ОК

Особливо таким сполученням є місце, якщо ви тільки починаєте використовувати принципи поєднання і вам не вистачає звичної Складносурядні страв. І такі поєднання можуть регулярно бути присутнім в раціоні, якщо у вас активний спосіб життя і відмінне травлення.

4. Свіжі фрукти — окремо

Більшість свіжих фруктів краще вживати окремо від інших продуктів. Свіжі фрукти швидко проходять по травному тракту і якщо ми змішуємо їх з іншими продуктами, які вимагають більше часу на засвоєння, ми сприяємо процесам бродіння і погіршуємо наше травлення. Фрукти рекомендується їсти тільки на порожній шлунок — наприклад, вранці на сніданок або через 3-4 години після обіду. Довго чекати після фруктів не потрібно — починати їсти продукти з інших категорій можна вже через 20-30 хвилин.

винятки:

— Свіжі фрукти добре поєднуються зі свіжою зеленню, тому зелені смузі — приклад правильного поєднання,
— Банани можуть поєднуватися також з горіхами і сухофруктами,
— Авокадо поєднується і з фруктами, і з крупами, крохмалями.
00000
5. Фрукти + фрукти

Є таблиці поєднання продуктів, де рекомендується кислі фрукти вживати окремо від солодких. Ті, хто заглиблюється в сироїдіння, зустрічає рекомендації, що в один прийом їжі краще з’їдати тільки один вид фруктів. Мені найближчий думку, що для більшості людей поєднання в один прийом їжі різних видів фруктів абсолютно допустимо і не викликає яких-небудь труднощів. Єдине, не рекомендується змішувати кавуни і дині з іншими фруктами — їх завжди краще їсти окремо.

✭ Якщо у вас слабке травлення, у всьому вітається максимальна простота, в тому числі і у випадку з фруктами. Якщо ви експериментуєте з сироїдінням і кожен день їсте багато фруктів, також вашому травленню буде простіше справлятися з простими сполученнями. Для всіх інших змішування різних фруктів і їх вживання в розумних кількостях не буде проблемою для травлення.
000000
6. Овочі та фрукти в свіжих соках і смузі

З соком будь-яких овочів добре поєднуються сік лимона, лайма, яблук або груш. Ці фрукти містять менше цукру, ніж інші фрукти, і нейтрально поєднуються з соком овочів. Тому морквяний сік з яблуком або селера з грушею будуть прикладами хороших поєднань. Сік імбиру добре поєднується з соком будь-яких овочів і фруктів.

Для поєднань продуктів в смузі працюють ті ж правила, що і для поєднання цих продуктів до потрапляння в ваш блендер:

— Свіжі фрукти + свіжа зелень = дружба
— Кавуни + інші фрукти = погане сполучення
— Диня + банани = погане сполучення
— Авокадо + ягоди = дружба
— Банан + ягоди + мигдальне молоко = дружба
— Фрукти + коров’яче молоко = погане сполучення
0000000
7. Коров’яче молоко

Згідно аюрведою коров’яче молоко потрібно вживати окремо від усіх інших продуктів, в гарячому вигляді, поєднуючи його зі спеціями. Потрібно уважно спостерігати, як ваш організм реагує на молоко: чи не сприяє воно накопиченню слизу — нежиті на наступний день і болю в горлі. Я зовсім не вживаю коров’яче молоко і вважаю, що коров’яче молоко не обов’язковий в раціоні людини продукт, і його краще повністю виключити з раціону або замінити ферментованим молочними продуктами.
00000000
8. Мигдальне молоко

На відміну від коров’ячого мигдальне молоко поєднується більш нейтрально і може поєднуватися з більшістю продуктів. Мигдальне молоко або інше горіхове молоко можна додавати в смузі, поєднуючи його з бананами, свіжою зеленню і ягодами. Горіхове молоко з додаванням какао та фініків може стати чудовою альтернативою десерту. Але запивати мигдальним молоком свіжий кавун або робити смузі з дині і мигдалевого молока не варто.
000000000
9. Горіхи, насіння і сухофрукти

Горіхи, насіння і сухофрукти добре дружать один з одним, тому різні Raw-десерти — приклади правильних поєднань. Також горіхи і сухофрукти відмінно поєднуються зі свіжими овочами. З «крохмалями» і «тваринними білками» поєднувати горіхи і сухофрукти небажано, але тут має значення кількість. Якщо ви додаєте в гарбузовий суп чайну ложку гарбузового насіння, а навіщо їсте киноа з овочами або посипаєте кашу п’ятьма родзинками і ложкою кунжутного насіння, великої проблеми для травлення не буде. Якщо ж ви заїдає рис великим горіховим батончиком, вашому травленню це може не сподобатися.

0000000000
10. Кількість завжди має значення

Я ніколи не їм фрукти після їжі, але якщо в моєму десерті виявляється пара ягід, я не роблю з цього проблеми. Таблиці поєднань — це якийсь орієнтир, але велике значення також має кількість і якість того, що ви поєднуєте у вашій тарілці. Є ви завжди їсте невеликими порціями і травлення у вас працює відмінно, завжди слідувати принципам поєднання вам може бути не обов’язково. Але якщо вам не вистачає бадьорості і легкості, є завдання поліпшити травлення і підвищити імунітет, принципи поєднання продуктів швидко дають відмінні результати.